Add a cover

General information  

Release info  

Tags  

Alias  

Ratings

Rating:

To rate this media or to interact with your friends, create a free mediatly account. You'll also be able to collaborate with our growing community and make it you digital entertainment center.

Friends who like

Sign up to see which of your friends like this.

Linked media  

Linking media

Mediatly © 2013

Mediatly, The multimedia social network

Discover new movies and TV shows to watch, novels or comics to read, music to hear and games to play thanks to your friends. It's fast, free, simple and enjoyable!
To start discover a new world, Sign up for free

  
Chuck (2007)

This version of the card is from another language than your preferences.

Type :   Production countries :  

  Summary  

Poranek w spokojnym miasteczku w stanie Kalifornia pachnie słońcem i napawa optymizmem. Dla Chucka Bartowskiego , wstając w Burbank, cuchnie on monotonią i napawa uczuciem skrajnego znudzenia.

Cóż, praca w dużym markecie z elektroniką, na stanowisku informatyka nie należy do najbardziej interesujących. Chuck nadzoruje drużyną pokręconych serwisantów o jakże wymownej nazwie - the Nerd Herd (ang. nerd- odludek, specjalizujący się w zagadnieniach technicznych; herd- stado, społeczność zwierzęca).

Pewnego dnia nudny żywot głównego bohatera ulega diametralnej przemianie - za pomocą wiadomości otrzymanej od dawnego przyjaciela ze studiów, drogą skomplikowanego systemu, opartego na przekazie podprogowym, Chuck budzi się z potężną ilością ściśle tajnych danych w mózgu - informacje te, misternie zbierane przez największe amerykańskie jednostki wywiadowcze dotychczas magazynowane były na dysku gigantycznego komputera o nazwie Intersect. Nieoczekiwany splot wydarzeń doprowadza jednak do unicestwienia maszyny, ustanawiając tym samym Chucka jedynym posiadaczem niezwykle ważnych danych. Fakt ten przykuwa uwagę wielu agencji rządowych, które nie marnując czasu, ruszają w pościg za Bartowskim.

Pościg ten nie potrwa jednak długo - już po kilkunastu godzinach Chuck zostaje pojmany przez dwójkę nietuzinkowych agentów specjalnych - potężnie zbudowanego Johna Casey i piękną Sarah Walker .

  Detailed    

  Seasons 

  Places of action    

  Crew    

  Photos    

  Videos  

  Press reviews    

  User reviews

  Sources

Whole or part of the information contained in this card come from the Wikipedia article "Chuck", licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.