Add a cover

General information  

Links  

Release info  

Alias  

Ratings

This media has not been rated yet.
Be the first one!

To rate this media or to interact with your friends, create a free mediatly account. You'll also be able to collaborate with our growing community and make it you digital entertainment center.

Friends who like

Sign up to see which of your friends like this.

Linked media  

Linking media

Mediatly © 2013

Mediatly, The multimedia social network

Discover new movies and TV shows to watch, novels or comics to read, music to hear and games to play thanks to your friends. It's fast, free, simple and enjoyable!
To start discover a new world, Sign up for free

  
Wizards of Waverly Place (season 3) (2009)

Czarodzieje z Waverly Place

This version of the card is from another language than your preferences.

Type :    

  Summary  

Justin kończy naukę czarów z rodzeństwem i rozpoczyna swoje niezależne studia, jako tropiciel potworów. Tymczasem Alex zdaje sobie sprawę, jak mocno opuściła się w nauce magii, więc z pomocą Harper , która zamieszkuje z rodziną Russo postanawia dogonić brata w nauce czarów. Najmłodszy z rodzeństwa Max wciąż nie widzi zagrożenia ze strony brata i siostry i nawet jego osobiste sumienie nie pomaga mu stać się lepszym czarodziejem. W tym samym czasie Justin nadal spędza czas z wampirzycą Julią , a Alex zakochuje się w wilkołaku z Anglii imieniem Mason . Niestety niespodziewana przygoda doprowadza do stracenia przez Julię wampirzych mocy i jednocześnie do zmiany wieku na 2000 letnią staruszkę, a Masona do zmiany w wilka, a co za tym idzie do rozstania Justina i Julii oraz Alex i Masona. Dopiero po wielu miesiącach Justin, który w tym czasie kończy liceum godzi się z losem i z tym, że już nigdy nie ujrzy swojej Julii. Z kolei Alex odnajduje Masona, zmienia go w człowieka i znów ma go tylko dla siebie. W między czasie Max nieszczęśliwie zakochuje się w swojej pierwszej dziewczynie, której wyjawia swój sekret, a następnie próbuje ją od siebie odwieść. Harper spotyka się z najlepszym kolegą Justina, Zekiem Beekermanem . W ostatnim odcinku sezonu rodzina Russo zostaje porwana przez agencję rządową, której Justin przez przypadek wyznaje prawdę o świecie czarów i ich magicznych zdolnościach. Kiedy już wszystkie magiczne istoty zostają złapane, rodzinie Russo udaje się uciec. Teraz muszą się ukrywać, aby nie narażać nikogo ze swojego otoczenia na niebezpieczeństwo.

  Detailed    

  Places of action    

  Crew    

  Photos    

  Videos  

  Press reviews    

  User reviews

  Sources

Whole or part of the information contained in this card come from the Wikipedia article "Wizards of Waverly Place (season 3)", licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.